Anne-aurore
sinds 1973
van geboortes
Het record dateert van 1973 (5 geboorten); na 1991 komt de naam niet meer voor in de statistieken. De helft van de baby’s die sinds 1900 in Frankrijk Anne-aurore werden genoemd, is geboren tussen 1979 en 1987.
Anne-aurore is een naam met 10 letters die begint met de letter A en eindigt op de letter E.
De naam Anne-aurore in cijfers
Cijfers berekend op basis van geregistreerde geboorten (bron: INSEE, Frankrijk).
- Generatie
- 1979–1987
- de helft van de geboorten
- Topdecennium
- jaren 1980
- 60% van de geboorten
Onderverdeling in geslacht (Frankrijk en Verenigde Staten)
Aantal vrouwelijke kinderen met de voornaam Anne-aurore, d.w.z. 77 geboorten.
Aantal mannelijke kinderen met de voornaam Anne-aurore, d.w.z. 0 geboorten.
Cijfers en trends van de naam Anne-aurore in de wereld
Frankrijk
Er waren 77 geboortes van Anne-aurore sinds 1973. Er waren 1 geboren met de naam 5 in Anne-aurore. 1991 (year) was het jaar waar de meeste baby's zijn geboren met deze naam.
sinds 1973
in 1991
van geboortes
jaar gemiddeld
Etymologie, oorsprong en betekenis van de naam Anne-aurore
Momenteel geen informatie.
Wanneer vieren we Sint Anne-aurore? Welke dag?
Momenteel geen informatie.
Persoonlijkheden van Anne-aurore
Momenteel geen informatie.
Beroemdheden met de voornaam Anne-aurore
Momenteel geen informatie.
Namen die op Anne-aurore lijken
Bijnamen en verkleinwoorden voor Anne-aurore
Een paar leuke koosnaampjes voor Anne-aurore:
Veelgestelde vragen over de naam Anne-aurore
Wanneer was de naam Anne-aurore het populairst?
Het record dateert van 1973 (5 geboorten); na 1991 komt de naam niet meer voor in de statistieken. De helft van de baby’s die sinds 1900 in Frankrijk Anne-aurore werden genoemd, is geboren tussen 1979 en 1987.
Wat mensen die Anne-aurore heten van hun naam vinden
Ervaringen van mensen met deze naam, nagelezen voor publicatie.
Heet je Anne-aurore?Vertel het ons in 1 minuut: je antwoorden helpen aanstaande ouders kiezen. Deel mijn ervaring
Opmerkingen (0)
Categorieën
Anne-aurore is opgenomen in de volgende categorieën: