Logo voornaam eenvoornaam.nl
♂︎ Man 9 letters ♀︎ 0,00% · ♂︎ 100,00% J … O

Juan-diego

24 Frankrijkgeboortes
sinds 2010
2010 Frankrijktopjaar
van geboortes
6 Italiëgeboortes
sinds 2011
2011 Italiëtopjaar
van geboortes
Vind je de naam Juan-diego mooi?
Zou je het aan je kind geven?

Het record dateert van 2010 (5 geboorten); na 2011 komt de naam niet meer voor in de statistieken.

Juan-diego is een naam met 9 letters die begint met de letter J en eindigt op de letter O.

Maak een account aan om de namen aan een lijst toe te voegen. Maak mijn account aan!

Onderverdeling in geslacht (Frankrijk en Verenigde Staten)

0,00%
♀︎ meisjes
100,00%
♂︎ jongens

Aantal vrouwelijke kinderen met de voornaam Juan-diego, d.w.z. 0 geboorten.

Aantal mannelijke kinderen met de voornaam Juan-diego, d.w.z. 30 geboorten.

Cijfers en trends van de naam Juan-diego in de wereld

Frankrijk

Er waren 24 geboortes van Juan-diego sinds 2010. Er waren 2 geboren met de naam 5 in Juan-diego. 2011 (year) was het jaar waar de meeste baby's zijn geboren met deze naam.

24geboortes
sinds 2010
5geboortes
in 2011
2010topjaar
van geboortes
2geboortes per
jaar gemiddeld
5
3
2010 · 5 geboortes

Italië

Er waren 6 geboortes van Juan-diego sinds 2011. Er waren 0 geboren met de naam 3 in Juan-diego. 2015 (year) was het jaar waar de meeste baby's zijn geboren met deze naam.

6geboortes
sinds 2011
3geboortes
in 2015
2011topjaar
van geboortes
0geboortes per
jaar gemiddeld
3
2
2011 · 3 geboortes

Etymologie, oorsprong en betekenis van de naam Juan-diego

Momenteel geen informatie.

GeslachtMan
Aantal letters9
Eerste letterJ
Laatste letterO

Wanneer vieren we Sint Juan-diego? Welke dag?

Momenteel geen informatie.

Persoonlijkheden van Juan-diego

Momenteel geen informatie.

Beroemdheden met de voornaam Juan-diego

Momenteel geen informatie.

Namen die op Juan-diego lijken

Bijnamen en verkleinwoorden voor Juan-diego

Een paar leuke koosnaampjes voor Juan-diego:

JDDiego

Veelgestelde vragen over de naam Juan-diego

Wanneer was de naam Juan-diego het populairst?

Het record dateert van 2010 (5 geboorten); na 2011 komt de naam niet meer voor in de statistieken.

Wat mensen die Juan-diego heten van hun naam vinden

Ervaringen van mensen met deze naam, nagelezen voor publicatie.

Heet je Juan-diego?Vertel het ons in 1 minuut: je antwoorden helpen aanstaande ouders kiezen. Deel mijn ervaring
1Je naam in het dagelijks leven
Vind je je naam mooi?
Schrijven mensen hem goed?
Spreken ze hem goed uit?
Onthouden ze hem makkelijk?
Spreken Engelstaligen hem goed uit?
En mensen met een andere taal?
2Je naam en jij (optioneel)
3Over jou (optioneel)
Je bent

Gepubliceerd na controle. We tonen nooit je naam of e-mail: alleen je geboortedecennium.

Opmerkingen (0)

Categorieën

Juan-diego is opgenomen in de volgende categorieën: